Arc De Triomphe - Cityapartmentstay

  • 34 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu Arc De Triomphe - Cityapartmentstay při návštěvě města Paříž.

Apartmán se nachází asi 2 km od Musée Rodin, a je také 2,1 km od Invalidovna. Apartmán nabízí ubytování ve čtvrti 17. obvod – Batignolles, nedaleko Cinema Mac-Mahon. Chez Gabrielle, nabízející jídla franske, leží 250 metrů od ubytování. Stanice metra Ternes, která nabízí přístup do ostatních oblastí města Paříž, je vzdálena přibližně 250 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Arc De Triomphe - Cityapartmentstay Paříž
Beautiful Rooms Nearby Champs Elysees
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beautiful Rooms Nearby Champs Elysees

32 m od ubytování
USD 127 USD 114
za noc
La Cle Des Champs Elysees
Cena pouze pro mobilní zařízení

La Cle Des Champs Elysees

209 m od ubytování
USD 367 USD 330
za noc
Spacious Apartment For 6 People
Cena pouze pro mobilní zařízení

Spacious Apartment For 6 People

8.5
Vynikající 104 recenzí
317 m od ubytování
USD 311 USD 280
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    20 km

    Vlaková nádraží

    Gare Saint-Lazare
    2,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi v pokojích

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 19:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence7511706699150
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Arc De Triomphe - Cityapartmentstay apartmán umístěn?
      Apartmán Arc De Triomphe - Cityapartmentstay apartmán se nachází v blízkosti Vítězný oblouk.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Arc De Triomphe - Cityapartmentstay?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Arc De Triomphe - Cityapartmentstay patří mimo jiné Cathédrale Notre-Dame de Paris, Centre Georges Pompidou, Bazilika Sacré-Cœur.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Arc De Triomphe - Cityapartmentstay apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Arc De Triomphe - Cityapartmentstay apartmán je 404 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace PlayOff Wagram a Traiteur Heng Hoc, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    20 km

    Vlaková nádraží

    Gare Saint-Lazare
    2,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Arc De Triomphe - Cityapartmentstay Paříž

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít